SEALDREAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SEALDREAM

SANATIN SONSUZLUĞA SELAMI-DÜŞLERİNE DOKUN-AMA BÜYÜSÜ BOZULMASIN

AnasayfaİNTROGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MANİSA YOLUNDA ZİNCİRLEME TRAFİK KAZASI

YazarMesaj
DENİZ
AdmınFOUNDER
AdmınFOUNDER
DENİZ

MANİSA YOLUNDA ZİNCİRLEME TRAFİK KAZASI Empty
220510
MesajMANİSA YOLUNDA ZİNCİRLEME TRAFİK KAZASI

İzmir-Manisa yolunda meydana gelen trafik kazasında, otobüste muavinlik yapan Adem Sevinç (20) hayatını kaybetti, 19 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Manisa'dan İzmir yönüne giden Mehmet Hüseyinoğulları yönetimindeki 47 NH 199 plakalı tır, yokuş aşağı inerken freni patlayınca kontrolden çıktı.

Karşı şeride geçen tır, Ahmet Tezyol idaresindeki 35 AJ 8695 plakalı başka bir tıra çarptı.

Bu sırada, İzmir'den Manisa yönüne giden Dursun Özkeskin'un kullandığı 16 KN 551 plakalı şehirlerarası yolcu otobüsü duramayınca, Tezyol yönetimindeki tıra arkadan çarptı.

Kaza yerine gelen sağlık ekipleri, yaptıkları kontrollerde, otobüsün muavini olduğu öğrenilen Adem Sevinç'in yaşamını yitirdiğini belirledi.

Yaralılardan şoför Özkeskin ile Seda Özen Zuna (28) ve Onur Zuna (28) Ege Üniversitesi Hastanesi'ne, Neziha Yılmaz (25), Ayşegül Sert (38), Şenol Sevim (43), İbrahim Yulafçı (24), Tuba Altıöz Öğüt (27), Bahadır Öztürk (19) ve Gültekin Yılmaz (37) Bornova Trafik Hastanesi'ne, Ahmet Tezyol ile Alişan Özgümüş ****** Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, Sabit Özdilli (41), Behiye Özdilli (31), Elif Özdilli (10), Enes Özdilli (12), Ali İhsan Gür (20), Mesut Kocatürk (21) ve Kaan Ayvazoğlu (5) ise Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Tedavi altına alınan yaralılardan otobüs şoförü Dursun Özkeskin ile tır şoförü Ahmet Tezyol'un durumlarının ağır olduğu, diğer yaralıların ise hayati tehlikelerinin bulunmadığı bildirildi.
KAZAZADELERDEN DR EMRAH ARKADAŞIMIZA BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ SUNUYORUM.GEÇEN GÜN BALKON MUHABBETİNDE ABLA SEN ARABAYI ÇARPMAK İÇİNMİ ALDIN DİYE ESPRİ YAPIYO DU NE BİLSİN GARİBİM Bİ KAÇ GÜN SONRA KENDİSİ KAZA YAPACAK.BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN EMRAH.VERİLMİŞ SADAKAN VARMIŞ.KAZADA ÖLENLERİN AİLELERİNE BAŞSAĞLIĞI YARALILARA ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM
MANİSA YOLUNDA ZİNCİRLEME TRAFİK KAZASI Icon_study
KAYNAK MİLLİYET HABER
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

MANİSA YOLUNDA ZİNCİRLEME TRAFİK KAZASI :: Yorum

Yorum yok.

MANİSA YOLUNDA ZİNCİRLEME TRAFİK KAZASI

1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» TRAFİK TESCİL ŞUBENİN HATASI....