SEALDREAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SEALDREAM

SANATIN SONSUZLUĞA SELAMI-DÜŞLERİNE DOKUN-AMA BÜYÜSÜ BOZULMASIN

AnasayfaİNTROGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

POLİTİKACI VE PİNOKYO

YazarMesaj
ÖZGEYLANİ
Süper Modoratör
Süper Modoratör
ÖZGEYLANİ

POLİTİKACI VE PİNOKYO Empty
MesajKonu: POLİTİKACI VE PİNOKYO   POLİTİKACI VE PİNOKYO EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 7:37 pm

POLİTİKACI VE PİNOKYO Pinochio
ÖZGEYLANİ
Süper Modoratör
Süper Modoratör
ÖZGEYLANİ

MesajKonu: Geri: POLİTİKACI VE PİNOKYO   POLİTİKACI VE PİNOKYO EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 7:39 pm

POLİTİKACI VE PİNOKYO Pinokyo0udzw5nj2mm6
ÖZGEYLANİ
Süper Modoratör
Süper Modoratör
ÖZGEYLANİ

MesajKonu: Geri: POLİTİKACI VE PİNOKYO   POLİTİKACI VE PİNOKYO EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 7:42 pm

POLİTİKACI VE PİNOKYO Pinokyo6
ÖZGEYLANİ
Süper Modoratör
Süper Modoratör
ÖZGEYLANİ

MesajKonu: Geri: POLİTİKACI VE PİNOKYO   POLİTİKACI VE PİNOKYO EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 7:45 pm

POLİTİKACI VE PİNOKYO Cocukca_4pinokyo
ÖZGEYLANİ
Süper Modoratör
Süper Modoratör
ÖZGEYLANİ

MesajKonu: Geri: POLİTİKACI VE PİNOKYO   POLİTİKACI VE PİNOKYO EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 7:49 pm

Eğitim & Din

POLİTİKACI VE PİNOKYO Adszbo9 Milli eğitim okullara tavsiye ettiği kitapların islami literatüye göre tercüme edildiğini haberlerden izledik öğrendik.. Bu konuda kafkefci olarak duyarsız kalamayarak bir kaç tane hikayeyi uyarladım... Smile Smile Pinokyo -Gepeddo baba Selamın aleykum -Esselamınaleyküm pinokyo. -Gepeddo beni sen mi yarattın? Ben veledizinamıyım ? Smile -Sümme Haşa!! evlat.. Seni odundan yaptım.Odunu da,küçücük karıncaya can veren Rabbim husu eddi Smile Smile Bu vesileyle ben ancak aracıyım pinokyo... -Peki gepedodo usta niye Allah beni direkt yaratmadıda önce odun yarattı? -Lan! Sen çok Kafkef okuyosun heralde!! Şimdi şu odunu alayip dünyanın kaç bucak olduğunu göstereceğim sana! Keraneci ! Smile
ÖZGEYLANİ
Süper Modoratör
Süper Modoratör
ÖZGEYLANİ

MesajKonu: Geri: POLİTİKACI VE PİNOKYO   POLİTİKACI VE PİNOKYO EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 7:58 pm

Bedava Kontör Gerçekden Bedavamı ?

POLİTİKACI VE PİNOKYO Pinokyo

İnternette Tv lerde her yerde bu reklamlar var.''100 kontür bedava'' bizde ''250 kontör bedava'' şarkı bedava,şu bedava bu bedava..
Şairin dediği gibi sadece hava bedava kardeşAA muhabirinin derlediği bilgiye göre, özellikle internette ve TV'de yayımlanan ve ''herkese çekilişsiz kurasız 100 kontör'', ''garanti kontör, şans yok, kura yok'', ''soruyu bilen herkese 100 kontör hediye'' gibi sloganlarla yayınlanan reklamlar mağduriyete neden oluyorİnternette kullanıcıdan cep telefonu numarasını, TV'de yayınlanan reklamlarda ise bir numaraya ''ABONE'' yazıp SMS gönderilmesini isteyen reklamlar sonucunda üye olunan servisle, kullanıcıya sınırsız logo, zil sesi ya da duvar kağıdı indirme hakkı tanınıyor.Ancak, TV'deki reklamlarda ekranın altından okunamayacak kadar hızlıca geçen, internetteki reklamlarda ise küçük puntolarla dikkat çekmeyecek şekilde yazılan açıklamalara göre, hediye kontörleri almak için her hafta 50 kontör karşılığı servise 2 ay üye olmak, yani 800 kontör harcamak gerektiği belirtiliyor.Çoğu reklamda söz konusu servisin nasıl iptal edileceği dahi belirtilmezken, hediye edileceği vadedilen kontör miktarının birkaç katı üzerinde kontör kaybederek mağdur olan kullanıcı sayısı ise günden güne artıyor.

POLİTİKACI VE PİNOKYO
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HİÇ PİNOKYO GÖRÜLMEZ Mİ?
» PİNOKYO,PAMUKPRENSES VE SÜPERMEN Bİ GÜNNN...........